فیزیوتراپی در خیابان پیروزی

فیزیوتراپی برای کمردرد
فیزیوتراپی برای کمردرد
فوریه 9, 2022
درمان کمردرد با فیزیوتراپی
درمان کمردرد با فیزیوتراپی
فوریه 17, 2022
فیزیوتراپی در خیابان پیروزی

فیزیوتراپی در خیابان پیروزی

فیزیوتراپی در خیابان پیروزی در کلینیک فیزیوتراپی فاطیما با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و بر اساس متدهای درمانی روز دنیا ارائه می شود.

فیزیوتراپیست درمان‌ها و تمرین‌هایی را تنظیم می‌کند که به شما کمک می‌کند تا حرکت کنید و بهترین عملکرد را داشته باشید. آنها به شما کمک می کنند تا وضعیت خود و دلیل اصلی درد را تشخیص دهید. این منجر به مجموعه‌ای از درمان‌ها و برنامه‌هایی می‌شود که برای از بین بردن مشکل از سیستم شما کار می‌کنند تا بتوانید بدون هیچ درد و رنجی به زندگی طولانی و سالم بازگردید.

فیزیوتراپی در خیابان پیروزی شامل طرح‌ها و تکنیک‌های درمانی مختلفی است که هدفشان بهبود سلامتی شماست، به‌ویژه اگر از اختلال حرکتی، بیماری یا آسیب رنج می‌برید. پس از ارزیابی فیزیکی، درمانگر طرحی را ارائه می دهد که شامل یک یا ترکیبی از درمان های زیر است:

درمان دستی
این درمان شامل دستکاری بافت های نرم بدن به صورت دستی است. این روش درمانی به عنوان موثرترین روش فیزیوتراپی محسوب می شود و برای بیماران در هر سنی مناسب است. مزایای این درمان به شرح زیر است:

  • بهبود گردش خون در سراسر بدن
  • تخلیه مایعات از قسمت های مختلف بدن می تواند به جلوگیری از نفخ و ظاهر پف کرده کمک کند
  • تحرک و تحرک را تقویت می کند.
  • به بدن کمک می کند تا آرام شود و در عین حال درد مزمن را تسکین دهد
  • این درمان برای دردها و دردهایی که ناراحتی های گردن، شانه و کمر را درگیر می کند، بهترین است. آنها همچنین سردرد و مسائل مربوط به استرس را درمان می کنند.

تمرینات ورزشی
گنجاندن یک برنامه ورزشی در جلسات درمانی برای بهبودی کامل ضروری است. اگر در حال بهبودی پس از یک آسیب هستید و می خواهید تعادل و سرعت حرکت خود را افزایش دهید، بسیار مهم است. تمرینات به تشخیص شما بستگی دارد و در نهایت به بهبود سریع و ایمن کمک می کند.

تمرکز این تمرینات بر تقویت عضلات و مفاصل شما، بهبود کنترل بر عملکرد حرکتی و همچنین جلوگیری از صدمات در آینده است. به عنوان مثال، ترکیبی از ورزش‌های ملایم مانند پیاده‌روی یا شنا به فردی که در حال بهبودی پس از آسیبی است که بر تحرک کلی او تأثیر می‌گذارد، توصیه می‌شود. اگر فردی آسیب دیده است که بخشی از بدن او را تحت تاثیر قرار می دهد، درمانگر تمریناتی را به شما می دهد که ناحیه خاصی را هدف قرار می دهد.

الکتروتراپی
این روش از انرژی های مختلفی مانند جریان ها و پالس ها استفاده می کند که به تحریک اعصاب شما کمک می کند. تکانه هایی که از ماهیچه ها عبور می کند آنها را سفت می کند و درد و استرس را نیز کاهش می دهد. این به بهبودی و بهبودی کامل کمک می کند. برخلاف آنچه مردم فکر می کنند، الکتروتراپی بدون درد است و ممکن است تنها هنگام انجام این فرآیند، احساس سوزن سوزن شدن خفیفی داشته باشید. انواع مختلف انرژی درمانی عبارتند از:

لیزر درمانی
یکی از مدالیته های فیزیوتراپی در خیابان پیروزی است و هدف آن کاهش درد و اسپاسم عضلانی است و به طور موثر هر گونه بیماری مرتبط با تاندون را درمان می کند.

دیاترمی موج کوتاه
این درمان یک میدان الکترومغناطیسی تولید می کند که گرما را در بافت های بدن تولید می کند. این به کاهش هر گونه تورم و درد کمک می کند.

التراسوند
امواج صوتی با فرکانس بالا برای درمان هر گونه مشکل بافت عمیق استفاده می شود. این کار با تحریک گردش خون و افزایش فعالیت سلولی انجام می شود. این درمان باعث تسریع روند بهبودی و همچنین کاهش اسپاسم عضلانی می شود.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در یوسف آباد – فیزیوتراپی کف لگن – بیوفیدبک تراپی در پیروزی – فیزیوتراپی در خیابان پیروزی